13 April 2025 Lentematinee

Gepubliceerd op 1 maart 2025 om 13:45

Het lenteconcert van Con Amore Baexem staat  in het teken van Vreugde en vrolijkheid, het thema waarvoor wij dit seizoen hebben gekozen. Voor dit lentematinee op zondag 13 april 2025 hebben wij een bevriend koor uit Kessel uitgenodigd, Aodemnoët. Zij verzorgen een deel van het programma. Daarnaast zullen ook de Desdemona musical kids uit Heythuysen zich presenteren.

Dit concert is een hartelijke uitnodiging aan iedereen om samen met ons de vreugde van de nieuwe lente te vieren.

Vanaf 14.30 uur ben je welkom om je te laten verwelkomen door de geur van verse koffie of thee, vergezeld door een lekkernij, als voorbode van een middag vol muziek. Het programma start om 15:00 uur. 

Laat je meeslepen door een lentebries op zondag 13 april 2024 in de Baexheimerhof te Baexem. Na het concert is er de gelegenheid om bij te praten en kennis te maken met de koorleden. 

De toegangsprijs is  € 10,00. Het kop koffie/thee en de lekkernij is bij de prijs inbegrepen.

Zorg dat je jouw plaatsen tijdig reserveert via tickets@conamorebaexem.nl

Kom en vier met ons de lente. 

Voel je de muziek kriebelen en overweeg je om je bij ons aan te sluiten? Laat het ons weten; Con Amore verwelkomt altijd nieuwe stemmen binnen de bas- en tenorsecties, om onze muzikale familie te versterken.


Aodemnoët

Het Kesselse mannenkoor Aodemnoët werd in 1987 opgericht en bestaat uit 25 leden onder leiding van Ron Hanssen. Zij zijn ontstaan uit een vriendengroep. Deze ontstaansgeschiedenis verklaart de hechte band en het plezier dat de leden met elkaar hebben. Er worden er optredens verzorgd met vastelaovendj, kerstmis en muziekfestivals in en buiten Kessel. Door deze variatie aan optredens beschikt het koor over een uitgebreid repertoire verspreid over de diverse genres en dat is allerminst standaard.  De meeste nummers zijn speciaal voor het koor gearrangeerd.

Dit alles maakt een optreden van Aodemnoët tot een speciale belevenis.

Desdemona musical kids Heythuysen

 

Desdemona musical kids is afgelopen september opgericht en bestaat uit 18 kinderen in de leeftijd van 7 tot 13 jaar. Onder leiding van Joop van Heulen zijn ze bezig met een repertoire uit Alice in Wonderland en de Tovenaar van Oz.

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.